♥нєρѕι♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
♥нєρѕι♥

♥ єη вüуüк нєρѕι ƒαη ѕιтєѕι ♥

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gülçinin en çok utandığı an

3 posters
YazarMesaj
Cemre
süper admin
süper admin
Cemre

REP :
gülçinin en çok utandığı an Left_bar_bleue999 / 100999 / 100gülçinin en çok utandığı an Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı : gülçinin en çok utandığı an Cmrzv51ef9
hangi hayvan : gülçinin en çok utandığı an Balkrh0

gülçinin en çok utandığı an Empty
MesajKonu: gülçinin en çok utandığı an   gülçinin en çok utandığı an Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 8:24 pm

Gülçin:
Ben ve annem bir gün yemek yemeye ask kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az
yiyecekler bulundugunu söyledi annem pilav ve cola aldi ben ise bir pilav bir yogurt çorbasi... daha bir sürü sey dedim adam hepsini getirdi ask kafede bitek biz kaldik yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almisa benzemedim.Benim canim birde makarna
çekti garsonu çagirdim ve makarna istedigimi söyledim garson ise bana ''Hanfendi son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldiniz sayenizde yemekler bitti asçida evine gitti.''dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandim...
https://gruphepsifanclup.all-up.com
Eren*Ezgi
Admin
Admin
Eren*Ezgi

REP :
gülçinin en çok utandığı an Left_bar_bleue2 / 1002 / 100gülçinin en çok utandığı an Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı : gülçinin en çok utandığı an Ernga61iu6
hangi hayvan : gülçinin en çok utandığı an Kaplumbaahg7

MesajKonu: Geri: gülçinin en çok utandığı an   gülçinin en çok utandığı an Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:07 am

hehe:D
Cemre
süper admin
süper admin
Cemre

REP :
gülçinin en çok utandığı an Left_bar_bleue999 / 100999 / 100gülçinin en çok utandığı an Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: gülçinin en çok utandığı an   gülçinin en çok utandığı an Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:30 am

Very Happy
Yosyh-Elif

Yosyh-Elif

REP :
gülçinin en çok utandığı an Left_bar_bleue6 / 1006 / 100gülçinin en çok utandığı an Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı : gülçinin en çok utandığı an Yoshyvf71jm3
hangi hayvan : gülçinin en çok utandığı an Kelebekbx5

MesajKonu: Geri: gülçinin en çok utandığı an   gülçinin en çok utandığı an Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 2:11 pm

hehe Laughing
Cemre
süper admin
süper admin
Cemre

REP :

MesajKonu: Geri: gülçinin en çok utandığı an   gülçinin en çok utandığı an Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 2:33 pm

Razz

gülçinin en çok utandığı an
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-